Botsauto’s openen zes dagen feest in Veghel (video)

VEGHEL - Met zoon Thomas naast zich in de botsauto’s gaf kermismeester Jan Hein Opheij vrijdagmiddag het officiële startsein voor zes dagen kermisplezier in Veghel. Tot en met woensdag 24 september bruist het in het centrum van gezelligheid, lichtjes en muziek.

Familiekermis vol vermaak
De Veghelse kermis staat bekend als een echte familiekermis, met voor ieder wat wils. Maar liefst 35 attracties zorgen voor spanning, plezier en vertier. Vooral in het weekend is het Stadhuisplein en Meierijplein dé ontmoetingsplek voor families die samen genieten van de vrolijke sfeer. En terwijl de kleintjes zich uitleven in de draaimolen of treintjesattraactie, zoekt de oudere jeugd ’s avonds de kick in de botsauto’s en de spectaculaire booster.

Betaalbare prijzen en lange avonden
Volgens kermismeester Opheij zijn de prijzen schappelijk gehouden, zodat iedereen volop kan meegenieten. In het weekend draait de kermis tot middernacht, en ook doordeweeks blijft er genoeg tijd om de attracties te ontdekken: tot 23.00 uur op maandag en dinsdag, en tot 22.00 uur op de slotdag woensdag.

Een bijzonder afscheid
Voor Jan Hein Opheij is dit een kermis met een speciaal tintje: na 10 jaar organiseren en inzet neemt hij afscheid als kermismeester van de voormalige gemeente Veghel. “Ik heb het altijd met veel plezier gedaan,” vertelt hij, “maar vanwege werk en gezin is het tijd om het stokje door te geven.” Zijn allerlaatste kermis als organisator volgt nog in Boerdonk, van 26 tot en met 29 september.