Boekenbeurs in Sint-Oedenrode in trek bij echte ‘kenners’ (video)

SINT-OEDENRODE – De boeken- en platenbeurs die dit weekend in Sint-Oedenrode werd gehouden heeft ruim 32-duizend opgeleverd en daar is vooral het bestuur van de Martinuskerk natuurlijk blij mee. Want de opbrengst komt, na aftrek van de kosten, ten goede aan de Stichting Behoud Martinuskerk.

De beurs, in manege De Pijnhorst, trekt altijd bezoekers uit het hele land en dat komt volgens voorzitter Rini Braat vooral omdat inmiddels bij ‘insiders’ wel bekend is dat de beurs in Sint-Oedenrode uitstekend wordt georganiseerd en belangstellenden door de goede rubricering heel snel kunnen uitvinden of er iets van hun gading bij is.

Het was dit jaar alweer de 34e editie van de beurs die in het drukke Pinksterweekend weliswaar de nodige concurrentie had van andere activiteiten, maar toch was de organisatie na afloop dik tevreden over het evenement.