Bestuur

Omroep Meierij staat bij de Kamer van Koophandel ingeschreven onder de naam Stichting Omroep Meierijstad. Het bestuur van deze stichting telt 7 leden met elk een eigen competentie of takenpakket.

 

Deze 7 bestuursleden zijn:

Bart Eijkemans
voorzitter, algemene zaken en vrijwilligerszaken
bart.eijkemans@omroepmeierij.nl

Antonie van der Staak
secretaris en programmering
antonie.van.der.staak@omroepmeierij.nl

Jan Roozendaal
penningmeester
jan.roozendaal@omroepmeierij.nl

José van Boxmeer
vrijwilligerszaken
jose.van.boxmeer@omroepmeierij.nl

Hans Fassbender
techniek
hans.fassbender@omroepmeierij.nl

Gerry van Gerwen
sponsoring en reclame
gerry.van.gerwen@omroepmeierij.nl

Theo Wouters
sponsoring en reclame
theo.wouters@omroepmeierij.nl

 

Voor algemene zaken is het bestuur bereikbaar via e-mail op bestuur@omroepmeierij.nl